Skip to content

72 Larkin Pl(Block 26 Lot 3)Oakhurst, NJ 07755

Built 1966

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block26
Lot3
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityOcean Twp
Tax Map Page13

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage2,840
Acreage17

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,726,800
85%
Improvement Value:$654,800
15%
Total Assessment$4,381,600

Sale
$0
DeedBook 8786, Page 2483

Property Built

Built

Year Built: 1966