Property Sale
Sale
$495,000
DeedBook 21826, Page 441
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,678 | +4.0% |
| 2024 | $9,309 | +2.3% |
| 2023 | $9,096 | +2.0% |
| 2022 | $8,917 | +1.9% |
Year Built: 1961
71 Fairway Dr
Residential
136 Overlook Ave
Residential
19 Schroeder Ter
Residential
28 Orchard Place E
Residential
33 Fairview Dr
Residential