Skip to content

268 Ridgedale AveEast Hanover, NJ 07936

Last Sale Date
Dec 11, 2015

Property Information

Block130
Lot17
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityEast Hanover Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class17
Description1S CB 2UAG
Dwellings---
ZoningCEM
Sq Footage1,050
Acreage19.65

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,965,000
94%
Improvement Value:$117,600
6%
Total Assessment$2,082,600

Sale
$0