Property Sale
Sale
$300,000
DeedBook 23627, Page 1159Recorded10/3/2019
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,482 | +3.9% |
| 2024 | $5,275 | +2.3% |
| 2023 | $5,156 | +2.0% |
| 2022 | $5,055 | +1.9% |
Year Built: 1975