Property Sale
Sale
$174,900
DeedBook 4353, Page 35
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,340 | +4.0% |
| 2024 | $6,098 | +2.3% |
| 2023 | $5,958 | +2.0% |
| 2022 | $5,841 | +1.9% |
Year Built: 1995
27 Ruby Ln
Residential
25 Katie Ct
Residential
3 Ruby Ln
Residential
21 Frankie Ln
Residential
31 Jennifer Dr
Residential