Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,312 | +4.0% |
| 2024 | $10,882 | +5.4% |
| 2023 | $10,322 | +2.0% |
| 2022 | $10,120 | +2.0% |
Year Built: 1900
6 De Hart Ave
Residential
11 De Hart Ave
Residential
24 Highland Ave
Residential
14 Sunny Hill Rd
Residential
436 Rockaway Rd
Residential