Skip to content

89 Guy StDover, NJ 07801

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block10711
Lot7
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page107

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR-13
Sq Footage---
Acreage0.28

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$169,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$169,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,931+4.9%
2024$3,747+0.1%
2023$3,743+8.1%
2022$3,463+3.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0