Skip to content

128 Cayuga AveRockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block20601
Lot46
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page206

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR-13
Sq Footage---
Acreage0.31

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$153,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$153,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2014$3,888+107.1%
2013$1,877+3.1%
2012$1,821+4.6%
2011$1,740+1.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0