Property Sale
Sale
$292,000
DeedBook 4875, Page 208
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,187 | +3.4% |
| 2024 | $14,684 | +2.2% |
| 2023 | $14,372 | -0.9% |
| 2022 | $14,509 | +0.7% |
Year Built: 1998
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.