Skip to content

20 Lindbergh Trl(Block 30502 Lot 83)Rockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Feb 1, 2012

Property Information

Block30502
Lot83
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page305

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR-13
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1997$1,255+3.0%
1996$1,219+4.7%
1995$1,165+5.2%
1994$1,108+3.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0