Property Sale
Sale
$0
DeedBook 15277, Page 673
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2014 | $2,144 | -1.0% |
| 2013 | $2,164 | -36.7% |
| 2012 | $3,420 | +16.5% |
| 2011 | $2,937 | -0.2% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.