Property Built
Built
Year Built: 1969
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,980 | +4.0% |
| 2024 | $17,286 | +11.5% |
| 2023 | $15,504 | +1.1% |
| 2022 | $15,342 | +3.3% |
Year Built: 1969
415 Lake Ave
Residential
48 Goetze St
Residential
444 Lake Ave
Residential
420 Lake Ave
Residential
852 East Ave
Residential