Property Sale
Sale
$140,000
From:
To:
Sq Ft1,080DeedBook 17470, Page 710Recorded5/14/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,560 | +5.4% |
| 2024 | $4,327 | +3.6% |
| 2023 | $4,175 | +1.3% |
| 2022 | $4,121 | +1.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
13 Brandywine Ct
Residential
30 English Lane
Residential
84 Northrup Dr
Residential
124 Northrup Dr
Residential
73 Brandywine Ct
Residential