Property Sale
Sale
$75,000
From:
To:
Sq Ft888DeedBook 16095, Page 192Recorded6/1/2015
From:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,340 | +5.2% |
| 2024 | $2,225 | +3.5% |
| 2023 | $2,151 | +1.4% |
| 2022 | $2,121 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1977
23 River Lane
Residential
98 Pompton Plains Dr
Residential
8 Skyline Dr
Residential
57 Marina Lane
Residential
73 Skyline Dr
Residential