Property Sale
Sale
$80,000
From:
To:
Sq Ft888DeedBook 16230, Page 889Recorded11/2/2015
From:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,424 | +5.2% |
| 2024 | $2,305 | +3.5% |
| 2023 | $2,228 | +1.4% |
| 2022 | $2,197 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1977
69 Skyline Dr
Residential
6 Skyline Dr
Residential
57 Marina Lane
Residential
23 River Lane
Residential
46 Breeze Ct.
Residential