Property Sale
Sale
$133,000
From:
To:
Sq Ft1,280DeedBook 16564, Page 1796Recorded11/9/2016
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,507 | +5.2% |
| 2024 | $3,334 | +3.5% |
| 2023 | $3,222 | +1.4% |
| 2022 | $3,178 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1974
349 Sawmill Road
Residential
352 Sawmill Road
Residential
288 Sawmill Road
Residential
272 Greenwood Loop Rd.
Residential
296 Greenwood Loop Rd.
Residential