Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft1,280DeedBook 17110, Page 659Recorded5/9/2018
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,501 | +5.2% |
| 2024 | $3,329 | +3.5% |
| 2023 | $3,218 | +1.4% |
| 2022 | $3,173 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1974
352 Sawmill Road
Residential
356 Sawmill Road
Residential
313 Sawmill Road
Residential
349 Sawmill Road
Residential
284 Sawmill Road
Residential