Property Sale
Sale
$160,000
From:
To:
Sq Ft1,280DeedBook 15662, Page 535Recorded10/15/2013
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,681 | +5.2% |
| 2024 | $4,450 | +3.5% |
| 2023 | $4,301 | +1.4% |
| 2022 | $4,242 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1974
1318 Sabrina Court
Residential
1340 Sabrina Court
Residential
208 Samantha Court
Residential
1294 Victoria Ct
Residential
28 Adriana Court
Residential