Property Sale
Sale
$175,000
Sq Ft1,280DeedBook 18263, Page 887Recorded1/14/2021
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,147 | +5.2% |
| 2024 | $3,943 | +3.5% |
| 2023 | $3,811 | +1.4% |
| 2022 | $3,759 | +1.9% |
Year Built: 1974
1340 Sabrina Court
Residential
1318 Sabrina Court
Residential
1332 Sabrina Court
Residential
214 Samantha Court
Residential
332 Laura Court
Residential