Property Sale
Sale
$290,000
Sq Ft1,024DeedBook 20112, Page 428Recorded8/25/2025
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,398 | +5.2% |
| 2024 | $4,181 | +3.5% |
| 2023 | $4,042 | +1.4% |
| 2022 | $3,986 | +1.9% |
Year Built: 1974
1134 Bernard Ct.
Residential
340 Laura Court
Residential
404 Flora Court
Residential
1124 Bernard Ct.
Residential
1460 Viola Court
Residential