Property Sale
Sale
$138,000
From:
To:
Sq Ft1,300DeedBook 16490, Page 1577Recorded8/26/2016
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,725 | +5.2% |
| 2024 | $4,492 | +3.5% |
| 2023 | $4,342 | +1.4% |
| 2022 | $4,283 | +1.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1974
1120 Bernard Ct.
Residential
1094 Lizzies Ct.
Residential
650 Denise Ct.
Residential
582 Labana Court
Residential
668 Denise Ct.
Residential