Foreclosure Case F-004707-18
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,398 | +5.2% |
| 2024 | $5,131 | +3.5% |
| 2023 | $4,957 | +1.3% |
| 2022 | $4,895 | +1.6% |
Year Built: 1936
10 Adair Dr.
Residential
4 Homestead Dr
Residential
24 Bretonian Dr.
Residential
86 Edwards Rd.
Residential
54 Vanard Dr.
Residential