Property Sale
SaleMulti
$260,000
DeedBook 13605, Page 762
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,701 | +5.2% |
| 2024 | $5,418 | +3.5% |
| 2023 | $5,235 | +1.3% |
| 2022 | $5,169 | +1.6% |
Year Built: 1930
9 Ward Dr
Residential
127 Baywood Blvd.
Residential
40 Delmar Dr.
Residential
30 Adair Dr.
Residential
24 Adair Dr.
Residential