Property Sale
Sale
$142,500
DeedBook 5749, Page 927
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,794 | +5.2% |
| 2024 | $5,507 | +3.5% |
| 2023 | $5,320 | +1.3% |
| 2022 | $5,253 | +1.6% |
Year Built: 1987
25 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
47 White Swan Way
Residential
31 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
40 So. Sailor'S Quay Dr.
Residential
11 White Swan Way
Residential