Property Sale
Sale
$360,000
From:
To:
Sq Ft2,300DeedBook 16748, Page 1862Recorded5/25/2017
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,814 | +5.2% |
| 2024 | $7,426 | +3.5% |
| 2023 | $7,175 | +1.3% |
| 2022 | $7,085 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1987
105 A Street
Residential
107 A Street
Residential
209 Cherry Quay Rd.
Residential
119 B Street
Residential
127 B Street
Residential