Foreclosure Case F-011889-25
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Without Prejudice
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Monthly Pmt••••••••
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,090 | +5.2% |
| 2024 | $7,689 | +3.5% |
| 2023 | $7,429 | +1.3% |
| 2022 | $7,335 | +1.6% |
Year Built: 1995
38 Bay Harbor Blvd.
Residential
102 Bay Harbor Blvd.
Residential
1 Homewood Dr.
Residential
50 Bay Harbor Blvd.
Residential
90 Bay Harbor Blvd.
Residential