Property Sale
SaleMulti
$117,000
DeedBook 10544, Page 71
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,461 | +5.2% |
| 2024 | $4,240 | +3.5% |
| 2023 | $4,096 | +1.3% |
| 2022 | $4,045 | +1.6% |
Year Built: 1950
505 Barber Ave.
Residential
787 Downey Ave.
Residential
654 Windsor Rd.
Residential
160 Metedeconk Rd.
Residential
457 Barber Ave.
Residential