Property Sale
Sale
$239,995
DeedBook 12891, Page 1456
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,667 | +5.4% |
| 2024 | $4,429 | +3.6% |
| 2023 | $4,273 | +1.3% |
| 2022 | $4,218 | +1.7% |
Year Built: 1970
514d Laurel Brook Dr
Residential
470b Laurel Brook Dr
Residential
424c Laurel Brook Dr
Residential
31c Court C
Residential
486a Laurel Brook Dr
Residential