Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,137 | +5.4% |
| 2024 | $3,926 | +3.6% |
| 2023 | $3,788 | +1.3% |
| 2022 | $3,739 | +1.7% |
Year Built: 1984
924 Sandra Pl.
Residential
802 Sandra Pl.
Residential
716 Sandra Pl.
Residential
1120 Sandra Pl.
Residential
1220 Sandra Pl.
Residential