Skip to content

265 Princeton Ave.Brick, NJ 08724

Last Sale Date
Jun 12, 2024

Property Information

Block876
Lot5
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page49.1

Building Details

Building Class10
Description3-1SF WNWR
Dwellings1
ZoningR15
Sq Footage---
Acreage24.2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$2,894,000
93%
Improvement Value:$220,800
7%
Total Assessment$3,114,800

Sale
$0