Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,418 | +5.2% |
| 2024 | $8,002 | +16.8% |
| 2023 | $6,851 | +0.4% |
| 2022 | $6,821 | +4.5% |
Year Built: 1955
210 First Avenue
Residential
309 Second Avenue
Residential
202 Second Avenue
Residential
409 Cove Court
Residential
411 Cove Court
Residential