Property Sale
Sale
$955,000
Sq Ft2,078DeedBook 18216, Page 581Recorded12/18/2020
Year Built: 2019
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,230 | +5.2% |
| 2024 | $16,379 | -3.2% |
| 2023 | $16,921 | +146.3% |
| 2022 | $6,871 | +0.0% |
Year Built: 2019
15 Harding Avenue
Residential
27 Fort Avenue
Residential
254 Fort Avenue
Residential
221 Coolidge Avenue
Residential
225 First Avenue
Residential