Property Sale
Sale
$200,000
Sq Ft1,465DeedBook 19020, Page 237Recorded5/6/2022
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,802 | +5.2% |
| 2024 | $4,565 | -17.1% |
| 2023 | $5,506 | +0.4% |
| 2022 | $5,482 | +0.0% |
Year Built: 1950
1901 Route 35 N.B.-Unit 2
Commercial
1901 Route 35 N.B.-Unit 4
Commercial
167 Cedar Grove Road
Commercial
1901 Route 35 N.B.-Unit 6
Commercial
20 East Water Street
Commercial