Property Sale
Sale
$535,000
DeedBook 10740, Page 1667
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2004 | $7,017 | +2.1% |
| 2003 | $6,870 | +3.2% |
| 2002 | $6,654 | +0.1% |
| 2001 | $6,649 | +58.6% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.