Property Sale
Sale
$270,000
DeedBook 16590, Page 1857
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,909 | +5.2% |
| 2024 | $6,567 | +49.0% |
| 2023 | $4,406 | +0.4% |
| 2022 | $4,387 | +0.0% |
Year Built: 2015
103 Eighth Avenue Unit 3
Residential
103 Eighth Avenue Unit 12
Residential
103 Eighth Avenue Unit 6
Residential
103 Eighth Avenue Unit 2
Residential
103 Eighth Avenue Unit 1
Residential