Property Sale
Sale
$399,900
DeedBook 11512, Page 1482
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,405 | +5.2% |
| 2024 | $10,841 | +36.7% |
| 2023 | $7,928 | +0.4% |
| 2022 | $7,894 | +0.0% |
Year Built: 2003
68 Fielder Avenue
Residential
312 Sixth Avenue
Residential
13 Spindrift Road
Residential
111 Trinidad Avenue
Residential
111 Trinidad Ave Unit 2
Residential