Property Sale
Sale
$195,000
Sq Ft1,222DeedBook 18765, Page 1464Recorded11/8/2021
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,507 | +5.2% |
| 2024 | $3,332 | -11.7% |
| 2023 | $3,774 | +0.4% |
| 2022 | $3,758 | +4.5% |
Year Built: 1987
603 Santa Anita Lane
Residential
607 Santa Anita Lane
Residential
502 Santa Anita Lane
Residential
107 Santa Anita Lane
Residential
807 Arlington Drive
Residential