Property Sale
Sale
$400,000
Sq Ft1,936DeedBook 18796, Page 567Recorded11/29/2021
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,667 | +5.3% |
| 2024 | $6,334 | +2.4% |
| 2023 | $6,183 | +0.4% |
| 2022 | $6,155 | +0.0% |
Year Built: 2015
404 Susquehanna Street
Residential
603 Rio Grande Drive
Residential
1004 Mississippi Street
Residential
604 Rio Grande Drive
Residential
404 Mississippi St
Residential