Property Sale
Sale
$160,000
Sq Ft980DeedBook 19568, Page 1632Recorded12/26/2023
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,600 | +5.3% |
| 2024 | $1,520 | +41.8% |
| 2023 | $1,072 | +0.4% |
| 2022 | $1,067 | +0.0% |
Year Built: 1971
16 Dover Walk
Residential
56 Dover Walk
Residential
54 Dover Walk
Residential
46 Dover Walk
Residential
33 Dover Walk
Residential