Property Sale
Sale
$365,000
Sq Ft1,465DeedBook 19865, Page 236Recorded12/3/2024
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,601 | +5.3% |
| 2024 | $4,371 | +13.1% |
| 2023 | $3,864 | +0.4% |
| 2022 | $3,847 | +0.0% |
Year Built: 1987
1315 Waters Edge Drive
Residential
522 Waters Edge Drive
Residential
1318 Waters Edge Drive
Residential
718 Waters Edge Drive
Residential
122 Waters Edge Drive
Residential