Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 12723, Page 1299
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,198 | +5.3% |
| 2024 | $4,939 | -13.7% |
| 2023 | $5,720 | +0.4% |
| 2022 | $5,695 | +0.0% |
Year Built: 1990
294 Marigold Court
Residential
255 Marigold Court
Residential
155 Impatiens Court
Residential
172 Impatiens Court
Residential
243 Marigold Court
Residential