Property Sale
Sale
$139,000
DeedBook 5421, Page 419
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,198 | +5.3% |
| 2024 | $4,939 | -16.8% |
| 2023 | $5,935 | +0.4% |
| 2022 | $5,909 | +0.0% |
Year Built: 1990
22 Rose Court
Residential
323 Scarlet Court
Residential
265 Marigold Court
Residential
94 Orchid Court
Residential
74 Orchid Court
Residential