Property Sale
Sale
$170,000
DeedBook 17721, Page 713
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,680 | +5.2% |
| 2024 | $4,449 | +17.5% |
| 2023 | $3,788 | +0.4% |
| 2022 | $3,771 | +0.0% |
Year Built: 1984
13 Barnes Lane - Cedars
Residential
501 Bent Trail
Residential
17 Barnes Lane - Cedars
Residential
5 Barnes Lane - Cedars
Residential
706 Bent Trail
Residential