Property Sale
SaleMulti
$149,000
DeedBook 10885, Page 594
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,542 | +5.2% |
| 2024 | $4,317 | -3.9% |
| 2023 | $4,491 | +0.4% |
| 2022 | $4,472 | +4.5% |
Year Built: 1940
12 North Central Avenue
Residential
1096 Indian Hill Road
Residential
919 Bowling Green Drive
Residential
210 Chestnut Street
Residential
71 Dayton Avenue
Residential