Property Sale
Sale
$68,800
DeedBook 10362, Page 788
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,572 | +5.2% |
| 2024 | $1,494 | -14.8% |
| 2023 | $1,754 | +0.4% |
| 2022 | $1,746 | +0.0% |
Year Built: 1955
31/33 Snyder Avenue
Residential
922 Bowling Green Drive
Residential
340 River Terrace
Residential
80 James Street
Residential
18 Grant Avenue
Residential