Property Sale
Sale
$625,000
Sq Ft1,952DeedBook 20238, Page 1362Recorded12/26/2025
Year Built: 1889
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,968 | +5.4% |
| 2024 | $6,612 | +3.5% |
| 2023 | $6,388 | +0.4% |
| 2022 | $6,360 | +4.5% |
Year Built: 1889
1047 Evelyn Drive
Residential
200 Terrace Avenue
Residential
543 Clifton Avenue
Residential
686 Longview Drive
Residential
24 East Drive
Residential