Property Sale
Sale
$50,000
DeedBook 16394, Page 386
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,368 | +5.2% |
| 2024 | $1,300 | -6.7% |
| 2023 | $1,393 | +0.4% |
| 2022 | $1,387 | +0.0% |
Year Built: 1964
215 Washington Street
Residential
215 Washington Street
Residential
215 Washington Street
Residential
215 Washington Street
Residential
215 Washington Street
Residential