Property Sale
Sale
$117,500
DeedBook 14952, Page 1320
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,072 | +5.2% |
| 2024 | $3,871 | +8.7% |
| 2023 | $3,562 | +0.4% |
| 2022 | $3,546 | +4.5% |
Year Built: 1985
203 Princeton Court
Residential
2201 First Avenue
Residential
328 Elizabeth Avenue
Residential
2010 Lamplighter Drive
Residential
1913 Oak Dale Road
Residential