Property Built
Built
Year Built: 1977
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,032 | +5.2% |
| 2024 | $2,882 | -11.6% |
| 2023 | $3,262 | +0.4% |
| 2022 | $3,247 | +4.5% |
Year Built: 1977
2413 Second Avenue
Residential
3254 Oceanic Drive
Residential
546 Bash Road
Residential
565 Lloyd Road
Residential
3437 Maritime Drive
Residential