Property Sale
SaleMulti
$60,000
DeedBook 3555, Page 372
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $30,320 | +5.2% |
| 2024 | $28,821 | +44.8% |
| 2023 | $19,900 | +0.4% |
| 2022 | $19,812 | +4.5% |
Year Built: 1958
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.